Služby

Abychom byli schopni zrealizovat co největší procento požadavků našich klientů, musí být rozsah námi nabízených služeb co největší. Naštěstí si díky našim bohatým profesním i odborným zkušenostem můžeme dovolit poskytovat různorodé služby. V naší nabídce tak najdete nejen realizaci rodinných domů, bytových jader, průmyslových a občanských staveb. Nechybí ani zámečnické či tesařské práce, dodávky a montáže oken, provedení maleb a nátěrů, provedení zdravotně technické instalace, instalace sádrokartonů, izolace střech a dalších prací.

Zvládneme postavit, rekonstruovat i zbourat

Poradíme si jak se stavbou nových objektů, tak s jejich rekonstrukcí, případně demolicí. Za dobu činnosti naší firmy, která úspěšně funguje již čtvrtstoletí, jsme se setkali s tisíci nejrůznějšími požadavky. Mnoho z nich by bylo možné zařadit do kategorie standardních, ale u mnohých bylo třeba vyřešit řadu specifických problémů. Protože jsme pro to vždy udělali maximum, konkrétní situace jsme nepodcenili a řešili je s individuálním přístupem, dopadla jejich finální podoba na výbornou. Z těchto nestandardních případů a situací jsme vždy vytěžili jen to nejlepší a mohli to pak aplikovat u dalších projektů.

Vše potřebné si domluvíme a vysvětlíme

Pokud si nejste jisti, že jste v seznamu námi poskytovaných služeb a prací nenašli to, co poptáváte, určitě nám napište nebo zavolejte. Vždy je lepší se konkrétně domluvit. Můžete se těšit na lidský a přitom profesionální přístup. Je nám jasné, že oblast stavebnictví nemusí být vaším šálkem čaje. A právě proto jsme tu my, abychom vám v případě potřeby danou problematiku vysvětlili a vaše finální rozhodnutí vycházelo z relevantních informací.

Služby, které poskytujeme:
> Hrubé stavby rodinných domů
> Rodinné domy na klíč
> Rekonstrukce budov včetně demolicí
> Dlažby a obklady včetně zámkových
> Sádrokartony a minerální podhledy
> Stavby průmyslové (zásobníky plynu, kotelny, sklady výbušnin, atd.)
> Stavby občanské (čekárny, dětská hřiště, koupaliště, atd.)
> Malby a nátěry, izolace plochých střech
> Ploty a oplocení – zámečnické práce
> Bytová jádra (již od 70 000,- Kč možnost splátkového kalendáře)
> Krovy a tesařské konstrukce
> Dodávka a montáž PVC oken a dveří
> Veškeré ZTI (voda, plyn, elektro)
> Půjčovna lešení a nářadí

A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

Na všechny námi dodávané práce jsme schopni po dohodě zajistit finanční krytí pomocí hypoték, půjček či stavebního spoření.