O nás

Jsme stavební a obchodní firma KOHOUTEK, která sídlí v Bučovicích. Naše služby úspěšně poskytujeme již 25 let. Tradici kvalitních služeb a zkušenosti, které jsme měli možnost za čtvrtstoletí našeho působení načerpat, s nadšením uplatňujeme ve všech našich projektech.

Naše specializace je obsáhlá

Specializujeme se na různorodé stavební práce, které dodáváme přesně podle objednávek našich klientů. A to ať už tzv. na klíč nebo formou subdodávek. Naší prioritou je vycházet zákazníkům maximálně vstříc. Pokud máte nějaké přání, které je třeba upravit tak, aby bylo realizovatelné a funkční v praxi, vždy společně procházíme veškeré možnosti. Od nás získáváte komplexní náhled na věc a veškeré podstatné informace. Teprve až na základě vašeho finálního rozhodnutí, začínáme stavět, renovovat, nebo třeba bourat, pokud je to nutné.

Portfolio našich služeb je rozmanité. Orientujeme se nejen na stavby rodinných domů, průmyslových objektů a jejich rekonstrukce. Pomůžeme vám také s interiérovými úpravami, které vaše bydlení promění konečně v domov. Případně dovolí vašim prostorům určeným k podnikání zazářit mezi tvrdou konkurencí. Nápomocni jsme i v případě, kdy uvítáte profesionální pomoc při vyřizování hypoték i půjček v souvislosti s finančními náklady na námi dodané stavební práce

Na každém detailu záleží

Naším cílem je vždy perfektně odvedená práce, protože jen s takovou jsou naši klienti spokojeni. A dobré jméno je přesně to, co nám umožňuje úspěšně získávat a realizovat další projekty, rozvíjet se a budovat nejen kvalitní stavby, ale také pracovní vztahy.

Proto, abyste byli s výsledkem spokojeni, děláme naprosté maximum. Na kvalitu námi poskytovaných služeb a práce se tak můžete bez výjimek spolehnout. To považujeme za naprostou samozřejmost, ze které neslevíme. Jsme si totiž velmi dobře vědomi toho, že to tak zdaleka nefunguje všude. 

Spojte se s námi

Ať už máte jakýkoli požadavek, nápad nebo vizi týkající se stavebních prací, které potřebujete zrealizovat, jsme tu pro vás.